Про нас

Життя не знав, якщо в "Serge", не побував. Хтось скаже, що життя у хостелі не таке вже і райдужне? Хтось скаже, що хостели позбавлені благ цивілізації? Хтось каже, що хостели - це минулий вік? І всі вони будуть праві, до того моменту, поки не завітають до нас. А що ж потрібно туристам та гостям міста Львів? Душевна компанія та затишний номер на ніч, а то і на довше. І те і інше, Ви можете знайти у нас, хостелі: "Serge", що на залізничній, 7Б. Окрім цього, безкоштовний Wi-fi, сучасні санвузли та кухня ( а раптом саме у нас, ви відкриєте потенціал кухаря), або є саме у нас практикуватиметесь в майстерності водіння на нашій парковці.

Ми чекаємо на Вас

Навіть найбільші інтроверти, зможуть відпочити у номерах: " Люкс ", де їх спокій ніхто не потривожить. Чим ми відрізняємось від десятків однотипних приміщень, які називають себе хостелами? Доброзичливістю та відповідальністю персоналу ( Вас не потурбують лишній раз) і сервісом, як у кращих готелях ОАЕ.

Обирай нас

Номери для сім'ї

Не проблема доставити ліжко у номер Люкс, і всього лиш за 500 гривень в день, Ваша сім'я, зможе насолодитись приватним життям, в особливості кухня, санвузол, телевізор та інші нюанси.

Номери & Люкси

У всіх номерах, Ви відчуватимете себе без всяких сумнівів добре, а от у Люксі, який ми пропонуємо - надзвичайно добре.

Відгуки & Пропозиції

Ви можете переглянути або ж залишити відгуки та пропозиції, які ми публікуємо на головній сторінці,щоб покращити наш сервіс.