послуги

В наш час, затятого туриста та і звичайну непересічну особу, важко чимось здивувати. Але ми все ж спробуємо. Хостел: "Serge", що на Залізничній 7Б, у Львові, пропонує широкий спектр послуг. Затишні кімнати, які розташовані на трьох поверхах, а також європейські санвузли та кухня, все можливі комунікації, дозвілля, паркувальні місця. Окрім того, що кімнати розташовані на трьох поверхах будівлі, варто зазначити і про особливість, а саме, підземелля хостелу, іншими словами скарб, підвал, де за певну оплату, можна його орендувати повністю, домашній кінотеатр у просторому та зручному холі, кухня, санвузол, окремі кімнати, все для Вас та Ваших близьких, або ж колег по роботі, навчанні.

Ми пропонуємо:

Безкоштовний Wi-Fi

Ну куди ж в 21 столітті без нього? Тут і коментувати не потрібно, ти чи доросла людина, в тебе завжди при собі гаджет, а в нас при собі Wi-Fi.

Затишні кімнати

Зручні ліжка з ортопедичними матрацами. Ремонти у кімнатах зроблені, як для власного проживання Телевізори у кожній кімнаті, сигнал Wi-fi, що ж ще потрібно не вибагливому гостю?

Чудовий сервіс

Якщо буди прагматичними то: Приберемо, роскажемо, покажемо, оформимо, підскажемо, посміхнемось.

Парковка

Якщо ви піклуєтесь про безпеку власного автомобіля, то наша парковка, без всяких сумнівів для Вас підходить, побдаємо, як про свій.

Спеціальна пропозиція

При поселенні більше, ніж на 3 дні, діє знижка!

Детальніше

Додатково

Номери для сім'ї

Не проблема доставити ліжко у номер Люкс, і всього лиш за 500 гривень в день, Ваша сім'я, зможе насолодитись приватним життям, в особливості кухня, санвузол, телевізор та інші нюанси.

Власна кухня

При виборі VIP номеру на вас чекає затишна власна кухня.

Internet & WI-FI

Наші гості завжди можуть користуватись безкоштовним Wi-Fi на території хостелу.